BELEDİYE
07 Nisan 2020 Salı
Anasayfa > SİYASET > İYİ Parti Merkez İlçe Başkanlığında Görev Değişimi
İYİ Parti Merkez İlçe Başkanlığında Görev Değişimi

İYİ Parti Merkez İlçe Başkanlığında Görev Değişimi

13.12.2019 16:59 12 14 16 18 yazdır
Adıyaman İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Hicri Gürsoy görevini M.Hakan Karaaslan’a devretti.

Adıyaman İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Hicri Gürsoy görevini M.Hakan Karaaslan’a devretti.

 

Kurulduğu günden buyana İYİ Parti Adıyaman Merkez İlçe Başkanlığı görevini yürüten Hicri Gürsoy, yoğun işlerinden dolayı görevinden ayrıldı.

 

Gürsoy’un başkanlıktan ayrılması sonucu boşalan yerine,  İYİ Parti Genel Merkezi tarafından Mali Müşavir M.Hakan Karaaslan atandı.

 

-"BUGÜN UMUT İYİ PARTİDİR"

 

M.Hakan Karaaslan, yaptığı açıklamada, İYİ Parti kurulduğu ilk günden bu yana Genel Başkan Meral Akşener'in önderliğinde hareket ettiklerini belirterek, şunları kaydetti:

 

"Bugün bana layık görülen merkez ilçe başkanlığı görevi de en iyi şekilde yapmaya çalışacağım. Partimizde benden önce Merkez İlçe Başkanlığını yürütülen değerli büyüğüm Hicri Gürsoy’a yapmış olduğu çalışmalarından ve emeklerinde dolayı teşekkür ederim. Bu bizdeki görev değişikliği bir bayrak devridir şeklinde değerlendirilmelidir.

 

Siyaseti inandığın yolda yürümek ve halkımıza, milletimize hizmet etme sanatı olarak görüyorum. Bu duygudan hareketle Adıyaman’da siyaset yaparken hiç kimseyi ötekileştirmeden kucaklayıcı bir anlayışla halkımızın yararına olan her projenin her çalışmanın yanında olacağım. Siyasi nezaket içerisinde halkımızın sorunlarını yapıcı muhalefet anlayışı ile siyasi kamuoyunun gündemine taşıyacağım. Hiçbir siyasi partinin düşmanı değiliz ve olmayacağız ancak çetin rakipleri olacağız. Bugün umut İYİ Partidir. Her siyasi partiye nasip olmayacak genişlikte nitelikli bir çalışma kadrosuna sahiptir. İYİ Parti cesur yüreklilerin hareketidir."

ihh 468x60
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri