20 Ekim 2018 Cumartesi
Anasayfa > SİYASET > Özgün; Ak Parti Hazan Yaprağı Gibi Düşüşte

Özgün; Ak Parti Hazan Yaprağı Gibi Düşüşte

26.10.2015 12:22 12 14 16 18 yazdır
Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Ne olur 1 Kasım'da sandığa gidin, mührünüzü öyle sağlam basın ki beni bir daha Kılıçdaroğlu ve Bahçeli'yle muhatap etmeyin sözleri hakkında
Özgün; Ak Parti Hazan Yaprağı Gibi Düşüşte

Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Ne olur 1 Kasım'da sandığa gidin, mührünüzü öyle sağlam basın ki beni bir daha Kılıçdaroğlu ve Bahçeli'yle muhatap etmeyin sözleri hakkında Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Hüseyin Özgün açıklamada bulundu.

 

Özgün yapmış olduğu açıklamada "Başbakan Davutoğlu dikkat ederseniz son haftalarda  lafının nereye gideceğinin farkında değil özellikle mitinglerindeki konuşmalarına anlam veremiyoruz.Bugüne kadar Türkiye Cumhuriyeti Başbakanlığı yapmış kişilerden duymadığımız söz ve lafları Başbakan Ahmet Davutoğlun'dan duymaktayız.Buda Ak Partinin her gün son bahar yaprağı gibi dallarının düşüşe geçtiği için Davutoğlu'nu şaşırtmakta üzmekte ve ne konuştuğunu  bilmez hale getirmektedir.Bundan ötürü kendisi her gün değişik üsluplar takınıp gaflar yapmaktadır.Ve sonrada önemli bir özelliği konuştuğu laflarını inkar etmektedir.


Bu sebep ile kendileri iktidar olacağım iftirası ile  yola çıktılar zaten erken seçime gitmelerinin ana sebepleri  bu her yerde Milliyetçi Hareket Partisi  hayır hayır diyor diye bir algı oluşturuyorlar ama aslında hayırı gündeme getiren Ak Parti ve Genel Başkanı hmet Davutoğlu ve onun bir üst amiri onun sözlerini yerine getirmek ile görevli olan Davutoğlu'nun  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğandır. 


Ama yaptığımız çalışmalarda bütün köyleri ,ilçelerimizi, şehir merkezimizi gezdiğimizde artık aziz türk milletinin Ak Partinin yalanlarına kanmayacağı durumu ortaya çıkmıştır.Göreceksiniz 1 Kasımda Ak parti sandığa gömülecek ve Aziz Türk Milleti Memuru sürgünden, esnafı maliyenin  baskısından  kurtulacaktır. Dedi".

BHA

ihh 468x60
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri