Adıyaman Gündemi www.adiyamangundemi.com Adıyaman'ın en güncel haber portalı adıyaman gündemi tr Adıyaman Gündemi http://www.adiyamangundemi.com/imagestore/logo.jpg http://www.adiyamangundemi.com Abdulkadir Kırmızı Başkanlık için varım dedi http://www.adiyamangundemi.com/abdulkadir-kirmizi-baskanlik-icin-varim-dedi-2045h.htm Abdulkadir Kırımızı Adıyaman Belediye Başkan Aday Adaylığı için başvuruda bulundu. Adıyaman’da Tarihi Eser Operasyonu http://www.adiyamangundemi.com/adiyaman-da-tarihi-eser-operasyonu-2044h.htm Adıyaman’da tarihi eser kaçakçılarına yönelik operasyon düzenlendi. 3 Yaşındaki Çocuğu Otomobil Çarptı http://www.adiyamangundemi.com/3-yasindaki-cocugu-otomobil-carpti-2043h.htm Adıyaman’ın Besni ilçesinde yolun karşısına geçmeye çalışan çocuğu otomobil çarptı. Adıyaman'da Uyuşturucu Operasyonu http://www.adiyamangundemi.com/adiyaman-da-uyusturucu-operasyonu-2042h.htm Adıyaman'da Narkotik ekipleri uyuşturucu operasyonu düzenledi. Adıyaman'da Feci Kaza; 1 Ölü http://www.adiyamangundemi.com/adiyaman-da-feci-kaza-1-olu-2041h.htm Adıyaman-Kahta yolunda meydana gelen trafik kazasında 1 kişi hayatını kaybetti. Adıyaman’da Kumar Operasyonu http://www.adiyamangundemi.com/adiyaman-da-kumar-operasyonu-2040h.htm Emniyet Müdürlüğü tarafından kumar operasyonu düzenlendi. Adıyaman’da İki Otomobil Çarpıştı; 1 Yaralı http://www.adiyamangundemi.com/adiyaman-da-iki-otomobil-carpisti-1-yarali-2039h.htm Adıyaman’da meydana gelen trafik kazasında 1. Kişi yaralandı Şüpheli Aracı Kovalayan Polis Kaza Yaptı http://www.adiyamangundemi.com/supheli-araci-kovalayan-polis-kaza-yapti-2038h.htm Adıyaman’da Şüpheli aracı kovalayan Polis ekipleri kaza yaptı. Adıyaman’da Drone İle Trafik Denetimi http://www.adiyamangundemi.com/adiyaman-da-drone-ile-trafik-denetimi-2037h.htm Adıyaman’da Polis Ekipleri Drone ile denetim yaptı. Ekmek Tahtası Çalan Kadın Kayıplara Karıştı http://www.adiyamangundemi.com/ekmek-tahtasi-calan-kadin-kayiplara-karisti-2036h.htm Adıyaman’da iş yerinden ekmek tahtası çalan kadın her yerde aranıyor Adıyaman’da Yangın Faciası http://www.adiyamangundemi.com/adiyaman-da-yangin-faciasi-2035h.htm Adıyaman’da meydana gelen yangın faciaya neden olmadan söndürüldü Traktörün Römorkundan Düşen Şahıs Hayatını Kaybetti http://www.adiyamangundemi.com/traktorun-romorkundan-dusen-sahis-hayatini-kaybetti-2034h.htm Adıyaman’da Traktörün Römorkunda yük yükleyen Suriyeli şahıs düşerek hayatını kaybetti. Çelikhan ve Sincik’e Yılın İlk Karı Yağdı http://www.adiyamangundemi.com/celikhan-ve-sincik-e-yilin-ilk-kari-yagdi-2033h.htm Adıyaman'ın ilçelerinden Çelikhan ve Sincik’e Yılın ilk kar’ı yağdı. Minibüs’ün Tekerine Sıkışan Kediyi Polis Kurtardı http://www.adiyamangundemi.com/minibus-un-tekerine-sikisan-kediyi-polis-kurtardi-2032h.htm Adıyaman’da Minibüs’ün tekerine sıkışan kediyi polis kurtardı. Anketimiz Sona Erdi İşte Sonuçlar http://www.adiyamangundemi.com/anketimiz-sona-erdi-iste-sonuclar-2031h.htm Ak Parti’den Belediye Başkan Adayı olarak kimi görmek istersiniz başlıklı anketimiz son buldu ve Ankara’ya gönderilmek üzere hazır. Adıyaman’da Caminin Minaresi Devrildi http://www.adiyamangundemi.com/adiyaman-da-caminin-minaresi-devrildi-2030h.htm Adıyaman’da Şiddetli fırtına nedeni ile Caminin minaresi Ambulansın üzerine devrildi. Adıyaman'da Şiddetli Fırtınadan Ağaç Devrildi http://www.adiyamangundemi.com/adiyaman-da-siddetli-firtinadan-agac-devrildi-2029h.htm Adıyaman’da şiddetli fırtına nedeniyle bir evin önündeki ağaç araçların üzerine devrildi. Üretici, Halci, Pazarcı, Esnaf Dertli, Vatandaş Sitemli http://www.adiyamangundemi.com/uretici-halci-pazarci-esnaf-dertli-vatandas-sitemli-2028h.htm Türkiye’de son günlerde sebze ve meyve fiyatındaki artış dikkat çekerken Üretici mazot, tohum gibi ürünlerdeki fiyat artışına sitem ediyor. Uyuşturucu, Tefeci Ve Fuhuş Çetelerinin Kökünü Kazımaya Kararlıyız http://www.adiyamangundemi.com/uyusturucu-tefeci-ve-fuhus-cetelerinin-kokunu-kazimaya-kararliyiz-2027h.htm Adıyaman Cumhuriyet Başsavcısı Bozan Çevik, Adıyaman’da uyuşturucu, tefeci ve fuhuş çetelerinin kökünün kazınacağını belirtti. Meteoroloji’den Son dakika Uyarısı http://www.adiyamangundemi.com/meteoroloji-den-son-dakika-uyarisi-2026h.htm METEOROLOJİ 13. Bölge Müdürlüğü Adıyaman için Son dakika uyarısı verdi.Lütfen Dikkat