Adıyaman Gündemi www.adiyamangundemi.com Adıyaman'ın en güncel haber portalı adıyaman gündemi tr Adıyaman Gündemi http://www.adiyamangundemi.com/imagestore/logo.jpg http://www.adiyamangundemi.com AGC” YÖNETİMİNDEN ALAGÖZ’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ http://www.adiyamangundemi.com/agc-yonetiminden-alagoz-e-hayirli-olsun-ziyareti-1915h.htm Adıyaman Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Zeki Dişkaya ve yönetim kurulu üyeleri, Adıyaman milli eğitim müdürlüğüne atanan Ahmet Alagöz’ü ziyaret ederek görevinde başarı dilediler. Vekil Toprak’tan AGC’ye Ziyaret http://www.adiyamangundemi.com/vekil-toprak-tan-agc-ye-ziyaret-1914h.htm AK Parti Adıyaman Milletvekili Muhammed Fatih Toprak ve AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin Adıyaman Gazeteciler Cemiyetini ziyaret ettiler. Adıyaman'da Silahlı Kavga 3 Yaralı http://www.adiyamangundemi.com/adiyaman-da-silahli-kavga-3-yarali-1913h.htm Adıyaman'ın Samsat ilçesinde meydana gelen Silahlı Kavgada 3 Kişi yaralandı. Şüpheli Araçta Kaçak Sigara Ele Geçirildi http://www.adiyamangundemi.com/supheli-aracta-kacak-sigara-ele-gecirildi-1912h.htm Adıyaman’da durdurulan şüpheli araçtan 760 paket kaçak sigara ele geçirildi. Adıyaman’da 3 Kadın Hırsız Yakalandı http://www.adiyamangundemi.com/adiyaman-da-3-kadin-hirsiz-yakalandi-1911h.htm Adıyaman’da 3 kadın hırsız kıskıvrak yakalandı. Adıyaman'da Feci Kaza; 2 Yaralı http://www.adiyamangundemi.com/adiyaman-da-feci-kaza-2-yarali-1910h.htm Adıyaman'ın Kahta ilçesinde meydana gelen kazada. 2 kişi yaralandı. Dur İhtarına Uymayan Sürücü Yakalandı http://www.adiyamangundemi.com/dur-ihtarina-uymayan-surucu-yakalandi-1909h.htm Adıyaman'da Polis'in Dur ihtarına uymayan sürücü yakalanarak gözaltına alındı. Adıyaman'da Dere Yatağında Ceset Bulundu http://www.adiyamangundemi.com/adiyaman-da-dere-yataginda-ceset-bulundu-1908h.htm Adıyaman'da Dere yatağında 24 yaşında Erkek ceseti bulundu. Adıyaman'da Yangın Faciası http://www.adiyamangundemi.com/adiyaman-da-yangin-faciasi-1907h.htm Adıyaman Eskisaray Mahallesinde bir ikamette yangın meydana geldi. İŞTE SEÇİM SONUÇLARI http://www.adiyamangundemi.com/iste-secim-sonuclari-1906h.htm Cumhurbaşkanlığı Ve Milletvekilliği işte sonuçları Torun Dedeyi Kucağında Sandığa Götürdü http://www.adiyamangundemi.com/torun-dedeyi-kucaginda-sandiga-goturdu-1905h.htm Adıyaman'da Sandık Başına gidecek durumda olmayan Dede'yi torunu sandık başına götürdü. Sağlıkçılar Yatalak Hastaları Sandığa Götürdü http://www.adiyamangundemi.com/saglikcilar-yatalak-hastalari-sandiga-goturdu-1904h.htm Adıyaman'da yatak yada sandık başına gidemeyen yaşlıları sağlıkçılar sandık başına götürdü. Polat Oyunu Adıyaman’da Kullandı http://www.adiyamangundemi.com/polat-oyunu-adiyaman-da-kullandi-1903h.htm Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Elazığ Bölge Müdürü Ziya Polat Adıyaman'da Oyunu Kullandı Adıyaman'da Bir Kadın Oy Pusulasını Yırttı http://www.adiyamangundemi.com/adiyaman-da-bir-kadin-oy-pusulasini-yirtti-1902h.htm Adıyaman'da bir kadının Merkezde annesinin kullandığı oy pusulasını yırttı. Adıyaman’da Çöp Kamyonu Devrildi; 2 Ölü http://www.adiyamangundemi.com/adiyaman-da-cop-kamyonu-devrildi-2-olu-1901h.htm Adıyaman’da Çöp Kamyonu Devrildi. 2 kişi öldü 1. Kişi ağır yaralandı. KAHTA VE SİNCİK’TE BOZKURT RÜZGARI http://www.adiyamangundemi.com/kahta-ve-sincik-te-bozkurt-ruzgari-1900h.htm VATANDAŞLAR MAHMUT BOZKURT’A YOĞUN İLGİ GÖSTERDİ Adıyaman'da Narkotik Operasyonu http://www.adiyamangundemi.com/adiyaman-da-narkotik-operasyonu-1899h.htm Adıyaman'da Düzenlenen uyuşturucu operasyonunda zehir tacirlerine darbe vuruldu. Şüpheli Araçlardan 5 Bin Paket Sigara Çıktı http://www.adiyamangundemi.com/supheli-araclardan-5-bin-paket-sigara-cikti-1898h.htm Adıyaman'da şüpheli bir araçlarda yapılan arama sonucu 5 bin paket kaçak sigara ele geçirildi. Adıyaman'da Seyir Halindeki Araç Yandı http://www.adiyamangundemi.com/adiyaman-da-seyir-halindeki-arac-yandi-1897h.htm Adıyaman'da Seyir halindeki araç alev alarak yandı. Adıyaman'da Mahkumlara Trafik Eğitimi Verildi http://www.adiyamangundemi.com/adiyaman-da-mahkumlara-trafik-egitimi-verildi-1896h.htm Adıyaman Emniyet Müdürlüğü Trafik şube ekipleri tarafından Mahkumlara Trafik Eğitimi verildi.