Adıyaman Gündemi www.adiyamangundemi.com Adıyaman'ın en güncel haber portalı adıyaman gündemi tr Adıyaman Gündemi http://www.adiyamangundemi.com/imagestore/logo.jpg http://www.adiyamangundemi.com Adıyaman'da 85 Milyon Yıllık Deniz Kestanesi Fosili Bulundu http://www.adiyamangundemi.com/adiyaman-da-85-milyon-yillik-deniz-kestanesi-fosili-bulundu-2659h.htm Adıyaman'lı Çoban, 85 Milyon Yıl Öncesine Ait Deniz Kestanesi Fosili Buldu Köylüler Cinayet Şüphelisinin Evini Yaktı http://www.adiyamangundemi.com/koyluler-cinayet-suphelisinin-evini-yakti-2658h.htm Köylüler Cinayet Şüphelisinin Evini Yaktı: 2 Gözaltı İş Merkezindeki Yangın Paniğe Neden Oldu http://www.adiyamangundemi.com/is-merkezindeki-yangin-panige-neden-oldu-2657h.htm Adıyaman’da, iş merkezinin havalandırma boşluğunda çıkan ve paniğe neden olan yangın, itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü. Adıyaman'da Uyuşturucu Operasyonu http://www.adiyamangundemi.com/adiyaman-da-uyusturucu-operasyonu-2656h.htm Adıyaman'da, polis uyuşturucu satıcılarına yönelik başlattığı operasyonda CHP İstanbul'da Oy Kullanacakların Yol Masrafını Karşılayacak http://www.adiyamangundemi.com/chp-istanbul-da-oy-kullanacaklarin-yol-masrafini-karsilayacak-2655h.htm CHP Adıyaman'da olup İstanbul'da Oy Kullanacakların Yol Masrafını Karşılayacak Pervin Ersoy İle 40 Ünlü Adıyaman Müzesini Gezdi http://www.adiyamangundemi.com/pervin-ersoy-ile-40-unlu-adiyaman-muzesini-gezdi-2654h.htm Turizmi canlandırmak için düzenlenen 'Her şehri ünlüsüyle geziyoruz' projesi kapsamında aralarında Adıyamanlı YSK Suvarlı İçin Kararını Verdi http://www.adiyamangundemi.com/ysk-suvarli-icin-kararini-verdi-2653h.htm Besni’ye bağlı Suvarlı Beldesinde 31 Mart seçimlerinde Belediye Başkanı seçilen Mikail Ağır’ın mazbatasının iptalinin ardından Yüksek Seçim Kurulu Trafik Polisi Rüzgardan Enerji Üretiyor http://www.adiyamangundemi.com/trafik-polisi-ruzgardan-enerji-uretiyor-2652h.htm Adıyaman İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube Müdürlüğü'nde görevli 39 yaşındaki 12 yıllık polis memuru aynı zamanda Adıyaman Üniversitesi Makine Mühendisliği Otomobil Şarampole Devrildi: 1 Yaralı http://www.adiyamangundemi.com/otomobil-sarampole-devrildi-1-yarali-2651h.htm Adıyaman'da, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği otomobil şarampole devrildi 1 kişi yaralandı. Adıyaman’da Odunlukta Çıkan Yangın Korkuttu http://www.adiyamangundemi.com/adiyaman-da-odunlukta-cikan-yangin-korkuttu-2650h.htm Adıyaman'da 3 katlı bir binanın odunluğunda çıkan yangın korkuya ve paniğe neden oldu. Adıyaman'da İki Otomobil Çarpıştı: 3 Kişi Yaralandı http://www.adiyamangundemi.com/adiyaman-da-iki-otomobil-carpisti-3-kisi-yaralandi-2649h.htm Adıyaman'da, iki otomobilin karıştığı kazada 3 kişi yaralandı. Tüfekle Vurulan Muhtar Hayatını Kaybetti http://www.adiyamangundemi.com/tufekle-vurulan-muhtar-hayatini-kaybetti-2648h.htm Eskiden beri aralarında husumet bulunan iki kişinin kavgası sonucu Muhtar tüfekle vurularak öldürüldü. Adıyaman'da 20 Bin Ton Badem Üretimi Bekleniyor http://www.adiyamangundemi.com/adiyaman-da-20-bin-ton-badem-uretimi-bekleniyor-2647h.htm Adıyaman'ın Kahta ilçesinde 2018 yılında 12 bin ton olan badem üretiminin bu yıl 20 bin tona yükseltmesi hedefleniyor. Motosikletin Çarptığı Dede Ve Torun Yaralandı http://www.adiyamangundemi.com/motosikletin-carptigi-dede-ve-torun-yaralandi-2646h.htm Adıyaman'da, motosiklet yolun karşısına geçmek isteyen dede ve torununa çarptı. Ormanlık Alanda Yangın Faciası http://www.adiyamangundemi.com/ormanlik-alanda-yangin-faciasi-2645h.htm Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesinde, çıkan orman yangını kontrol altına alınarak söndürüldü, Orman İşletme Müdürlüğü ekipleri tarafından soğutma çalışmaları devam ediyor. Adıyaman'da Araması Bulunan 6 Kişi Yakalandı http://www.adiyamangundemi.com/adiyaman-da-aramasi-bulunan-6-kisi-yakalandi-2644h.htm Adıyaman'da, hakkında yakalama kararı bulunan 6 şüpheli yakalandı. Kazada Yaralanan Genç Hayatını Kaybetti http://www.adiyamangundemi.com/kazada-yaralanan-genc-hayatini-kaybetti-2643h.htm Adıyaman'ın Kahta ilçesinde sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği otomobil, Kahta Çayına uçtu, aynı aileden hastanede tedavi atına alınan 3 kişiden Otomobil İle Motosiklet Çarpıştı: 1 Yaralı http://www.adiyamangundemi.com/otomobil-ile-motosiklet-carpisti-1-yarali-2642h.htm Adıyaman’da, hafif ticari araç ile çarpışan motosiklet sürücüsü yaralandı. Cinayetin Altından Kan Davası Çıktı http://www.adiyamangundemi.com/cinayetin-altindan-kan-davasi-cikti-2641h.htm Adıyaman'da, mesire alanında başından vurulmuş halde bulunan Gazi Gül'ün (36) öldürülmesinin ardında kan davası olduğu ortaya çıktı. Besni'de Otomobil Devrildi: 1 Yaralı http://www.adiyamangundemi.com/besni-de-otomobil-devrildi-1-yarali-2640h.htm Adıyaman'ın Besni ilçesinde kontrolden çıkarak devrilen otomobil sürücüsü yaralandı.