Adıyaman Gündemi www.adiyamangundemi.com Adıyaman'ın en güncel haber portalı adıyaman gündemi tr Adıyaman Gündemi http://www.adiyamangundemi.com/imagestore/logo.jpg http://www.adiyamangundemi.com İŞTE SEÇİM SONUÇLARI http://www.adiyamangundemi.com/iste-secim-sonuclari-1906h.htm Cumhurbaşkanlığı Ve Milletvekilliği işte sonuçları Torun Dedeyi Kucağında Sandığa Götürdü http://www.adiyamangundemi.com/torun-dedeyi-kucaginda-sandiga-goturdu-1905h.htm Adıyaman'da Sandık Başına gidecek durumda olmayan Dede'yi torunu sandık başına götürdü. Sağlıkçılar Yatalak Hastaları Sandığa Götürdü http://www.adiyamangundemi.com/saglikcilar-yatalak-hastalari-sandiga-goturdu-1904h.htm Adıyaman'da yatak yada sandık başına gidemeyen yaşlıları sağlıkçılar sandık başına götürdü. Polat Oyunu Adıyaman’da Kullandı http://www.adiyamangundemi.com/polat-oyunu-adiyaman-da-kullandi-1903h.htm Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Elazığ Bölge Müdürü Ziya Polat Adıyaman'da Oyunu Kullandı Adıyaman'da Bir Kadın Oy Pusulasını Yırttı http://www.adiyamangundemi.com/adiyaman-da-bir-kadin-oy-pusulasini-yirtti-1902h.htm Adıyaman'da bir kadının Merkezde annesinin kullandığı oy pusulasını yırttı. Adıyaman’da Çöp Kamyonu Devrildi; 2 Ölü http://www.adiyamangundemi.com/adiyaman-da-cop-kamyonu-devrildi-2-olu-1901h.htm Adıyaman’da Çöp Kamyonu Devrildi. 2 kişi öldü 1. Kişi ağır yaralandı. KAHTA VE SİNCİK’TE BOZKURT RÜZGARI http://www.adiyamangundemi.com/kahta-ve-sincik-te-bozkurt-ruzgari-1900h.htm VATANDAŞLAR MAHMUT BOZKURT’A YOĞUN İLGİ GÖSTERDİ Adıyaman'da Narkotik Operasyonu http://www.adiyamangundemi.com/adiyaman-da-narkotik-operasyonu-1899h.htm Adıyaman'da Düzenlenen uyuşturucu operasyonunda zehir tacirlerine darbe vuruldu. Şüpheli Araçlardan 5 Bin Paket Sigara Çıktı http://www.adiyamangundemi.com/supheli-araclardan-5-bin-paket-sigara-cikti-1898h.htm Adıyaman'da şüpheli bir araçlarda yapılan arama sonucu 5 bin paket kaçak sigara ele geçirildi. Adıyaman'da Seyir Halindeki Araç Yandı http://www.adiyamangundemi.com/adiyaman-da-seyir-halindeki-arac-yandi-1897h.htm Adıyaman'da Seyir halindeki araç alev alarak yandı. Adıyaman'da Mahkumlara Trafik Eğitimi Verildi http://www.adiyamangundemi.com/adiyaman-da-mahkumlara-trafik-egitimi-verildi-1896h.htm Adıyaman Emniyet Müdürlüğü Trafik şube ekipleri tarafından Mahkumlara Trafik Eğitimi verildi. Adıyaman’da Hafif Ticari Araç Devrildi; 2 Ölü http://www.adiyamangundemi.com/adiyaman-da-hafif-ticari-arac-devrildi-2-olu-1895h.htm Adıyaman’da Hafif ticari araç devrildi. Kazada iki kardeş hayatını kaybetti. Adıyaman'da 5 Kadın Hırsız Yakalandı http://www.adiyamangundemi.com/adiyaman-da-5-kadin-hirsiz-yakalandi-1894h.htm Adıyaman'da 5 kadın hırsız polis ekipleri tarafından kıskıvrak yakalandı. MHP Milletvekili Çakır’a Sevgi Seli http://www.adiyamangundemi.com/mhp-milletvekili-cakir-a-sevgi-seli-1893h.htm ÇAKIR; “GÖNLÜMÜZ VE KAPIMIZ HERKESE AÇIK OLACAKTIR” Şüpheli Şahıs Cezaevi Firarisi Çıktı http://www.adiyamangundemi.com/supheli-sahis-cezaevi-firarisi-cikti-1892h.htm Adıyaman’da Şüpheli şahısların üzerinden eroin çıktı. Uğur Işılak Adıyamanlılarla Buluştu http://www.adiyamangundemi.com/ugur-isilak-adiyamanlilarla-bulustu-1891h.htm Ramazan ayı dolayısıyla birbirinden güzel etkinliklere imza atan Adıyaman Belediyesi, ünlü sanatçı Uğur Işılak’ı Adıyamanlılarla buluşturdu. Adıyaman'da Huzurlu Sokaklar Uygulaması http://www.adiyamangundemi.com/adiyaman-da-huzurlu-sokaklar-uygulamasi-1890h.htm Tüm Türkiye'de olduğu gibi Adıyaman'da da eş zamanlı Huzurlu Sokaklar uygulaması gerçekleşti. Adıyaman'a Atanan Müftü Taşcı Göreve Başladı http://www.adiyamangundemi.com/adiyaman-a-atanan-muftu-tasci-goreve-basladi-1889h.htm Adıyaman İl Müftüsü Mehmet Ali Öztürkçü'nün emekliye ayrılmasının ardından Adıyaman'a ataması gerçekleşen Mehmet Taşcı göreve başladı Kahta'da Sapık 11 yaşındaki çocuğu taciz etti http://www.adiyamangundemi.com/kahta-da-sapik-11-yasindaki-cocugu-taciz-etti-1888h.htm Adıyaman'ın Kahta ilçesinde 11 yaşındaki çocuğa cinsel istismarda bulunan şahıs yakalandı. Minik Öğrencilere El Yıkama Alışkanlığı Aşılanıyor http://www.adiyamangundemi.com/minik-ogrencilere-el-yikama-aliskanligi-asilaniyor-1887h.htm Kahta Devlet Hastanesi erken yaşta hijyen bilincini sağlamak ve beden temizliğine dikkat çekmek amacıyla Kubilay İlköğretim Okulu öğrencileri ile buluştu.