Adıyaman Gündemi www.adiyamangundemi.com Adıyaman'ın en güncel haber portalı adıyaman gündemi tr Adıyaman Gündemi http://www.adiyamangundemi.com/imagestore/logo.jpg http://www.adiyamangundemi.com okurlarımızın Dikkatine http://www.adiyamangundemi.com/okurlarimizin-dikkatine-2101h.htm www.adiyamangundemi.com haber sitemiz ile ilgili önemli duyuru.. Narlı Kuyu Sakinleri Yetkililere Seslendi http://www.adiyamangundemi.com/narli-kuyu-sakinleri-yetkililere-seslendi-2100h.htm Adıyaman Narlu Kuyu Sitesi sakinleri site içerisinde bulunan barakaların kaldırılmasını istiyorlar. Adıyaman'da 82 Köy Yolu Kapandı http://www.adiyamangundemi.com/adiyaman-da-82-koy-yolu-kapandi-2099h.htm Adıyaman ve ilçelerinde devam eden kar yağışı nedeniyle vatandaşlar zorluk yaşarken, 82 köye ulaşım sağlanamıyor. Yağışa Dayanamayan Kaya Parçası Yolu Düştü http://www.adiyamangundemi.com/yagisa-dayanamayan-kaya-parcasi-yolu-dustu-2098h.htm Adıyaman'da, yağışların ardından dağdan kopan kaya parçaları yola düştü. Gerger'de Silah Operasyonu; 1 Gözaltı http://www.adiyamangundemi.com/gerger-de-silah-operasyonu-1-gozalti-2097h.htm Adıyaman'ın Gerger İlçesinde Jandarma ekipleri operasyon düzenledi. 1 gözaltı Çelikhan’da Okullar Tatil Edildi http://www.adiyamangundemi.com/celikhan-da-okullar-tatil-edildi-2096h.htm Adıyaman’ın Çelikhan ilçesinde yağan kar yağışı nedeniyle okullar bir gün tatil edildi. Kayalar Yolcu Trenine Düştü:2 Yaralı http://www.adiyamangundemi.com/kayalar-yolcu-trenine-dustu-2-yarali-2095h.htm Kayalar Yolcu Treninin üzerine düştü yaralılar Gölbaşı Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı. Kardan Çöken Ahırdaki 1 Büyükbaş Hayvan Telef Oldu http://www.adiyamangundemi.com/kardan-coken-ahirdaki-1-buyukbas-hayvan-telef-oldu-2094h.htm Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde, üzerinde biriken kar nedeniyle çöken ahırdaki1 büyükbaş hayvan telef oldu. Kahta'da Görüş Mesafesi 10 Metreye Düştü http://www.adiyamangundemi.com/kahta-da-gorus-mesafesi-10-metreye-dustu-2093h.htm Adıyaman'ın Kahta ilçesi ile Siverek-Diyarbakır karayolunda yoğun sis dolayısı ile göz gözü göremiyor. Iskarta Aday Tartışmasına Ünsal’dan Cevap Geldi http://www.adiyamangundemi.com/iskarta-aday-tartismasina-unsal-dan-cevap-geldi-2092h.htm Adıyaman Siyasetin'de ''Iskarta'' aday tartışması giderek büyüyor.. Kendimizden Utanarak Paylaşıyoruz http://www.adiyamangundemi.com/kendimizden-utanarak-paylasiyoruz-2091h.htm Adıyaman’da bir marketin önündeki çöp Konteynırı’ndan yiyecek toplayan kadının görüntüsü yürekleri dağladı. Adıyaman'da Bebek Dostu Hastanelere Plaket http://www.adiyamangundemi.com/adiyaman-da-bebek-dostu-hastanelere-plaket-2090h.htm Adıyaman'da, İl Sağlık Müdürü Erdoğan Öz, "bebek dostu" hastanelere plaket verdi. Besni'de Eğitime Kar Engeli http://www.adiyamangundemi.com/besni-de-egitime-kar-engeli-2089h.htm Adıyaman'ın Besni ilçesinde, yoğun kar yağışı nedeniyle ilçe merkezi ve bazı köylerdeki okullar yarım gün tatil edildi. Kar'ın Ağırlığına Dayanamayan Okulun Giriş Çatısı Çöktü http://www.adiyamangundemi.com/kar-in-agirligina-dayanamayan-okulun-giris-catisi-coktu-2088h.htm Adıyaman'ın Çelikhan İlçesinde Kar'ın Ağırlığına Dayanamayan Okulun Giriş Çatısı Çöktü Jandarmadan Öğrencilere Trafik Eğitimi http://www.adiyamangundemi.com/jandarmadan-ogrencilere-trafik-egitimi-2087h.htm Adıyaman İl Jandarma Komutanlığı Trafik ekipleri tarafından kırsalda bulunan öğrencilere, trafik konusunda bildi verildi. Servis Şoförleri Okuldaki Karı Temizledi http://www.adiyamangundemi.com/servis-soforleri-okuldaki-kari-temizledi-2086h.htm Gölbaşı ilçesine bağlı Belören Beldesi’nde okul servis şoförleri okul bahçesinde biriken karları temizledi. Gölbaşı’nda Yoğun Kar Etkili Oluyor http://www.adiyamangundemi.com/golbasi-nda-yogun-kar-etkili-oluyor-2085h.htm Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde, sabaha karşı yağmaya başlayan yoğun kar yağışı etkili oluyor. Adıyaman'da 94 Köye Ulaşım Sağlanamıyor http://www.adiyamangundemi.com/adiyaman-da-94-koye-ulasim-saglanamiyor-2084h.htm Adıyaman'da 94 Köye Kar Nedeniyle Ulaşım Sağlanamıyor Zemin Çöktü Kamyon Çukura Düştü http://www.adiyamangundemi.com/zemin-coktu-kamyon-cukura-dustu-2083h.htm Adıyaman’ın Kahta ilçesinde akaryakıt istasyonun beton zemini çökünce kamyon çukura düştü. AKALP Başkanından Çağrımıza Cevap Geldi http://www.adiyamangundemi.com/akalp-baskanindan-cagrimiza-cevap-geldi-2082h.htm AKALP Başkanı Zeki Dişkaya çağrımıza duyarsız kalmayarak açıklama yaptı