Adıyaman Gündemi www.adiyamangundemi.com Adıyaman'ın en güncel haber portalı adıyaman gündemi tr Adıyaman Gündemi http://www.adiyamangundemi.com/imagestore/logo.jpg http://www.adiyamangundemi.com Adıyaman Eczacılar Odasından Vatandaşlara Ücretsiz Maske http://www.adiyamangundemi.com/adiyaman-eczacilar-odasindan-vatandaslara-ucretsiz-maske-3803h.htm Adıyaman Eczacılar Odasından Vatandaşlara Ücretsiz Maske Sosyal Mesafe Kuralına Uymayan Şahıs Gözaltına Alındı http://www.adiyamangundemi.com/sosyal-mesafe-kuralina-uymayan-sahis-gozaltina-alindi-3802h.htm Sosyal Mesafe Kuralına Uymayan Şahıs Gözaltına Alındı Adıyaman’da Çatısına Yıldırım Düşen Binada Hasar Oluştu http://www.adiyamangundemi.com/adiyaman-da-catisina-yildirim-dusen-binada-hasar-olustu-3801h.htm Adıyaman'da dün akşam saatlerinde 3 katlı binanın çatısına ve duvarına yıldırım düşmesi sonucu binada maddi hasar oluştu. Otomobilin çarptığı yaya ağır yaralandı http://www.adiyamangundemi.com/otomobilin-carptigi-yaya-agir-yaralandi-3800h.htm Adıyaman’da yolun karşı tarafına geçmek isteyen yaya, otomobilin çarpması sonucu ağır yaralandı. Koronavirüs Denetimi Havadan Görüntülendi http://www.adiyamangundemi.com/koronavirus-denetimi-havadan-goruntulendi-3799h.htm Nissibi Köprüsü'nde Koronavirüs Denetimi Havadan Görüntülendi Adıyaman’da Mor Pavlus Mor Petrus Kilisesi Kapatıldı http://www.adiyamangundemi.com/adiyaman-da-mor-pavlus-mor-petrus-kilisesi-kapatildi-3798h.htm Adıyaman'da, Mor Pavlus Mor Petrus Kilisesi koronavirüs tedbirleri kapsamında ibadete ve ziyarete kapatıldı. Emniyetten Koronavirüs Tedbirleri Devam Ediyor http://www.adiyamangundemi.com/emniyetten-koronavirus-tedbirleri-devam-ediyor-3797h.htm Adıyaman’ın Çelikhan İlçesinde İlçe Emniyet Amirliği Trafik Şube ekipleri ilçenin giriş ve çıkışları kontrol ederek, koronavirüs önlemleri alıyor. Açık Olan Esnaftan Kapalı Olan Esnafa Destek http://www.adiyamangundemi.com/acik-olan-esnaftan-kapali-olan-esnafa-destek-3796h.htm Adıyaman’da corona virüs nedeniyle yaklaşık 20 gündür kapalı olan berber, kuaför ve güzellik salonu esnaf ve çalışanlarına Naz Gıda bünyesinde hizmet veren Commegene Gurme’den gıda yardımı yapıldı. Adıyaman'da 85 Yaşındaki Kadın Koronavirüs'ü Yendi http://www.adiyamangundemi.com/adiyaman-da-85-yasindaki-kadin-koronavirus-u-yendi-3795h.htm 85 Yaşındaki Kahtalı Pakize Nine Koronavirüs Yenerek, Köyüne Döndü Adıyaman'da Bir Köy Karantinaya Alındı http://www.adiyamangundemi.com/adiyaman-da-bir-koy-karantinaya-alindi-3794h.htm Adıyaman'da Bir Köy Koronavirüs Nedeniyle Karantinaya Alındı Jandarmanın Koronavirüs Önlemleri Devam Ediyor http://www.adiyamangundemi.com/jandarmanin-koronavirus-onlemleri-devam-ediyor-3793h.htm Adıyaman'da, jandarma ekipleri, araç sürücülerini koronavirüsü tedbirleri kapsamında uyarıyor. Adıyaman’da İki Otomobil Çarpıştı:1 Yaralı http://www.adiyamangundemi.com/adiyaman-da-iki-otomobil-carpisti-1-yarali-3792h.htm Adıyaman'da meydana gelen kazada, iki otomobilin çarpışması sonucu 1 kişi yaralandı. Adıyaman'da Yasağa Uymayan 275 Kişiye Ceza Kesildi http://www.adiyamangundemi.com/adiyaman-da-yasaga-uymayan-275-kisiye-ceza-kesildi-3791h.htm Adıyaman Valisi Aykut Pekmez, koronavirüs salgını nedeniyle alınan tedbirler kapsamında yasaklara uymayan 275 kişiye idari para cezası uygulandığını söyledi. Adıyaman'da Mezarlıklara Giriş Yasaklandı http://www.adiyamangundemi.com/adiyaman-da-mezarliklara-giris-yasaklandi-3790h.htm Adıyaman’da Mezarlık Ziyaretleri Koronavirüs Tedbirleri Kapsamında Yasaklandı Yaşlı Kadının Boynundan Kolye Çalan Hırsız Yakalandı http://www.adiyamangundemi.com/yasli-kadinin-boynundan-kolye-calan-hirsiz-yakalandi-3789h.htm Adıyaman’da 63 yaşındaki bir kadının boynundaki altın zinciri almaya çalışan şüpheli polis ekipleri tarafından yakalandı. Adıyaman’da İki Otomobil Çarpıştı: 1 Yaralı http://www.adiyamangundemi.com/adiyaman-da-iki-otomobil-carpisti-1-yarali-3788h.htm Adıyaman'da meydana gelen kazada iki otomobilin çarpışması sonucu, 1 kişi yaralandı. Adıyaman’da Kaçak İşletilen Kahvehane Mühürlendi http://www.adiyamangundemi.com/adiyaman-da-kacak-isletilen-kahvehane-muhurlendi-3786h.htm Adıyaman’da polis ekipleri, koronavirüs salgını tedbirleri kapsamında kapalı olması gerektiği halde açık olan kahvehaneye operasyon düzenledi. Adıyaman’da Marketten Sigara Hırsızlığı: 2 Gözaltı http://www.adiyamangundemi.com/adiyaman-da-marketten-sigara-hirsizligi-2-gozalti-3785h.htm Adıyaman'da kapısını kırarak girdikleri marketten 3 bin lira tutarında sigara çalan hırsızlık şüphelisi 2 kişi yakalandı. Adıyaman’da İki Grup Arasında Kavga: 1 Yaralı http://www.adiyamangundemi.com/adiyaman-da-iki-grup-arasinda-kavga-1-yarali-3784h.htm Adıyaman'da iki grup arasında çıkan sopalı kavgada, 1 kişi yaralandı. Adıyaman'da Belediye İşçisi Evinde Ölü Bulundu http://www.adiyamangundemi.com/adiyaman-da-belediye-iscisi-evinde-olu-bulundu-3783h.htm Adıyaman'da Belediye İşçisi Evinde Ölü Bulundu